קטגוריות
Uncategorized

5 הדברים שאתם חייבים במשרד

לא משנה אם המשרד שלכם בבית או בכל מקום אחר, כל עוד יש לכם משרד – המאמר הבא מיועד עבורכם. לפניכם 5 דברים שכל אחד חייב שיהיה לו במשרד.

  1. שעון קיר

כן, שעון. לא כי אין לכם שעון במחשב או בסמארטפון, ולא כי שעון קיר הוא הדרך הנוחה ביותר לראות מה השעה בכל זמן נתון, אלא דווקא בשביל האורחים שלכם, הרי חשבו על זה: קרה לכם כבר שישבתם במשרד בפגישה ורציתם לדעת מה השעה, אבל מכל סיבה שהיא, השעון\פלאפון היה בתיק? ובכן, היות ומדובר בסיטואציה נפוצה למדי ושעון קיר הוא עדיין אובייקט מקובל מאוד במשרדים ואף במקומות ציבוריים, היינו ממליצים לכם לרכוש אחד ולתלות אותו באופן שבו מי שיושב מולכם יוכל להציץ בו בלי בעיה.

  • מדפסת קטנה

במשרדים רבים, בבנייני משרדים וקומות משרדים למיניהן, נהוג למקם מדפסת חדישה, משוכללת וחכמה בקומה לשימוש כמה משרדים בו זמנית. אולם, מי שכבר התנסה בשימוש במדפסת כזו יודע גם להצביע על החסרונות שבה, למשל העובדה שרבות מהן (על אף השכלול הרב) פשוט לא יודעות להתמודד עם כמה הדפסות מכמה משרדים במקביל, ואם תוסיפו לזה גם את הצורך בכמה קומות של דפים, ואת העובדה שלפעמים הדפים נגמרים או נתקעים, תקבלו פוטנציאל לבעיות מיותרות. בקיצור, אם את יכולים הכניסו למשרד שלכם מדפסת קומפקטית, שתאפשר לכם להדפיס כמה דפים במהירות ויעילות ולשימושכם הפרטי, פשוט כדי לייעל את העבודה עצמה.

  • פתקים, עטים, עפרונות ומה שביניהם

מחשב הוא מטבע הדברים כלי נהדר, אבל הוא לא מספיק עבור כתיבת דברים קטנים, לרבות משימות שיש שלכם להספיק, הערות שהרגע קיבלתם בטלפון שאתם מפחדים לשכוח, או אפילו מספר טלפון שהרגע קיבלתם ממישהו. אגב, פתקים או דפים וכלי כתיבה הם שימושיים במיוחד גם לקולגות ולאורחים שמגיעים למשרד. בנוסף, הם לא תופסים הרבה מקום.

  • מגן פרטיות למסך

מגן פרטיות הוא מוצר חדש יחסית ופחות מוכר, אך שימושי להפליא. בגדול, מדובר על מגן המונח או מודבק על המסך, ומאפשר רק למי שנמצא ממש בסמוך אליו לקרוא או לראות את מה שמתרחש עליו. חשוב להדגיש – אנחנו ממש לא ממליצים לכם להתקין אחד כזה כדי למנוע מהבוס לראות מה אתם עושים, אלא כדי לשמור על הפרטיות שלכם ועל פרטיות המידע שאתם חשופים אליו, בייחוד עם העבודה השוטפת שלכם כוללת גישה למידע אישי וחסוי על אנשים אחרים, על החברה וכד'. מגן כזה מומלץ גם לכל מי שעובד במשרד בו ישנם כמה עובדים בו זמנית.

  • זיכרונות ניידים (דיסק און קי ועוד)

עבודה במשרד כוללת בד"כ גם את הצורך לשמור ולתייק מידע מסוגים שונים, ובגלל שאנחנו בכל זאת חיים בעידן בו ברור לכולם מדוע יש צורך להפחית בכמות ההדפסות, אך עדיין קיימות תקלות שיכולות לגרום למחיקת קבצים, אי שמירתם ואיבודם, חשוב להחזיק במשרד לפחות דיסק או קי אחד אם לא כמה, שיסייעו לכם לשמור על מידע, להעביר אותו לאחרים בקלות ולהיות בטוחים בסוף יום העבודה כי המידע נשמר במדויק, מבלי להיות תלוי במחשב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *