קטגוריות
Uncategorized

5 דברים שאתם חייבים במשרד שלכם

המשרד הוא ליבו של העסק המודרני. האופן שבו מציידים אותו, משפיע לא מעט על יכולת העסק לפעול באופן שוטף. אלה חמישה דברים, שאתם פשוט חייבים בכל משרד: 

מדפסות משולבות

מדפסת משולבת היא פריט ציוד משרדי שימוש ביותר. מדפסות אלה מסוגלות להדפיס, לסרוק, לצלם מסמכים ואף לשלוח פקס. מאחר שכל הפונקציות האלה משולבות במכשיר אחד, הן חוסכות מקום. מאחר שהן גם סוג מוצר פופולארי מאוד, יש בתחום זה מגוון רחב לבחור ממנו וגם המחירים נוחים מאוד. המחירים הזולים יחסית אגב, מקלים על רכישת מדפסות משולבת מתקדמת דווקא. כלומר, במחיר לא גבוה, ניתן להשיג כאן מדפסת משולבת חזקה למדי.  

מגרסת מסמכים

מגרסת נייר היא דבר חיוני למעשה בכל משרד. כל עסק, נדרש בשלב מסוים ולעתים באופן שוטף, להשמיד מסמכים שלא צריכים יותר, מטעמים של סודיות. שמעתם על dumpster diving? זה הכינוי החביב, לחיטוט בפחי זבל של עסקים, בכדי לדלות מהם מידע עסקי. אם תשתמשו במגרסת נייר, המרגל השכונתי יוכל לכל היותר למצוא שם סרטי נייר דקים. אגב, מוטב מבחינה זו לגרוס ל"פתיתים" ולא להסתפק בגריסה ל"סרטים". הוסיפו לכך את העובדה שמדובר בציוד זול מאוד והמסקנה ברורה: חשוב וכדאי. 

אל פסק

גם במשרד קטן, מומלץ שלא לוותר על שימוש באל פסק למחשבים. ניתן להסתייע בו למעשה בכדי להגן על ציוד נוסף כצגי מחשב, אבל החשוב ביותר, הוא להגן על המחשבים עצמם. מדובר בפריט ציוד מועיל מאוד, ביחס למחירו. ההגנה שאל פסק נותן, מתבטאת בשני אופנים. ראשית, אל פסק מגן על המחשבים מקפיצות מתח. אנחנו יודעים שחברת החשמל מספקת 220 וולט בשקעי הקיר, אבל יש לכך למעשה טווח מסוים. זה לא בדיוק 220 וולט. הדבר ניכר במיוחד בזמנים מסוימים, בהם יש ממש "קפיצות מתח". בכל מקרה – האל פסק מספק מתח יציב במיוחד ובכך, הוא מצמצם את הפגיעה באורך חיי הציוד (ולכן, גם מצמצם הוצאות רכש בטווח הרחוק). תועלת שנייה של האל פסק, היא במצבי הפסקת חשמל. גם אם מצבים כאלה נדירים יחסית, כאשר הם מתרחשים, חיוני להיות מסוגלים לסגור את המחשב באופן מסודר. זאת, בעיקר מבחינת זמן מספיק, לסגור מסמכים ומערכות שעליהם אנחנו עובדים. 

לוח מחיק גדול

"למה זה חשוב?" "אנחנו לא באמת צריכים דבר כזה" – אלה עשויות להיות כמה מהתגובות, לרעיון לרכוש לוח מחיק גדול. התשובה היא, שלכל הפחות, ישנם מדי פעם מצבים שבהם לוח כזה עשוי לסייע מאוד. לוחות מחיקים נמצאים בשימוש נרחב להוראה. אבל הם עשויים לסייע גם כאמצעי מאולתר, להבהרת נקודות שונות או לחשיבה עליהן ביחד. כמה פעמים הייתם במצב, בו חיפשתם "דף ועט" בשביל להסביר למישהו משהו? או בשביל לסייע לעצמכם לחשוב או לצוות שלכם לחשוב על משהו ביחד? עם לוח מחיק, זה הרבה יותר זמין, נוח ויעיל. לוח מחיק מסייע גם בניהול משימות – הצוות רואה אותן רשומות בגדול והדבר מעודד את כולם לקדם עניינים במהירות. יש כיום מגוון אפשרויות גדול בתחום זה, כולל לוחות מגנטיים או לוחות עם סימון רישות עליהם. מבחינת עיצוב, ניתן לשלב זאת במראה יוקרתי של משרד, אם בוחרים בלוח מבוסס זכוכית. 

מכונת קפה

אף משרד לא שלם היום בלי מכונת קפה טובה. למעשה, עובדים רבים לא מתחילים את הבוקר בלי קפה וגם במשך יום העבודה, זה הולך טוב ביחד. פינת הקפה היא גם הזדמנות למנוחה ומקום מפגש חברתי בעסק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *