קטגוריות
Uncategorized

שירותי מיחשוב לייעול העסק

בעולם העסקים התחרותי של ימינו, אסור לכם להישאר מאחור. אתם חייבים לשלב בבית העסק שלכם כמה שיותר אמצעים ושירותים מתקדמים, שיאפשרו לו להתנהל ביעילות ובחוכמה ולעובדים שלכם להעלות את התפוקה. אחת האפשרויות היותר מומלצות היא התקשרות עם חברה שמציעה שירותי מחשוב לעסקים, וכמו כן חברה שמציעה מיכון משרדי במילים אחרות – יזמקו. מה אנחנו מציעים לכם ומדוע לא כדאי לכם לוותר על שירותינו? מייד תבינו.

חומרה וציוד היקפי

אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא בחירה בחומרה וציוד היקפי שיתאימו במדוייק לצרכים שלו. כשמדברים על חומרה מתכוונים למספר רב של מכשירים שמשמשים את עובדי המשרד וההנהלה מדי יום לרבות מחשבים, תחנות עבודה, שרתים וציוד היקפי נוסף. השירות שיזמקו מספקת כולל ייעוץ וליווי מלא בהתאמת החומרה לעסק, תוך אפשרות בחירה ממיטב המותגים בשוק לרבות Lenovo, HP ועוד. כאשר הבחירה מבוצעת בצורה נכונה, יהיו ברשותכם כל האמצעים שיאפשרו לכם לעבוד בצורה רציפה, ללא הפרעות או מגבלות כלשהן. השירות כולל גם תחזוקה שוטפת של כל הציוד ושירותי טכנאי בכל עת, תוך אפשרות לקבל את השירות גם מרחוק. 

שירותי ענן 

בעבר כל עסק הזדקק למספר רב של תוכנות ורישיונות פר מסוף, מה שסרבל מאוד את העבודה, יצר עיכובים חוזרים ונשנים במקרה של צורך לשדרג ולעדכן גירסאות, קל וחומר כאשר צצה תקלה כלשהי והיה צורך להמתין לטכנאי. על כל זאת ועוד, המידע היה נשמר בתוך בית העסק, על גבי מחשבים או שרתים מקומיים, מה שסיכן אותו מבחינת אבטחת מידע. כאשר אתם מתקשרים עם יזמקו לשם קבלת שירותי מיחשוב לעסקים, כל מה שקשור לעסק שלכם מועלה לענן. 

מבחינתכם הדבר אומר כי התחזוקה וההגנה של המידע הארגוני, התוכנות השונות והגיבויים, כלל אינם נמצאים תחת אחריותכם אלא באחריות יזמקו. באופן זה, בכל מקרה של תקלה, ניתן לפתור אותה בקלות באמצעות תמיכה מרחוק, מבלי שיש צורך להשבית את העבודה לזמן ארוך עד להגעת טכנאי. ניתן גם לעבוד על התוכנות השונות מכל מקום שרוצים ולא להיות מוגבלים למסוף מסויים, כמובן לפי הרשאה. ניתן להשתמש בשירותי הענן על מנת להפעיל ולתמוך גם בציוד נוסף במשרד כגון מדפסות, סורקים ועוד. 

שירותי מחשוב לעסקים – כל היתרונות של יזמקו

חברות רבות מציעות שירותי מחשוב לעסקים בישראל, אך עם יזמקו, אתם יכולים להיות בטוחים בבחירתכם. אנו מתמחים בכל היבטי המחשוב הנדרשים לעסק מצליח ומוביל, וכאשר כל שירותי המיחשוב בעסק מנוהלים על ידי חברה אחת, קל מאוד לבצע שינויים והתאמות בעת הצורך. בנוסף אנו דואגים להיות תמיד עם האצבע על הדופק ולהתעדכן בכל פתרונות המחשוב המתקדמים ביותר ולהציע אותם ללקוחותינו. את שירותי המחשוב שלנו תוכלו לקבל בהתאמה אישית מושלמת לצרכים ולתקציב שלכם, בין אם במסגרת מסלול "הכל כלול", מסלול "תמיכה מרחוק", מסלול "בנק שעות", מסלול
"שירותי מומחה" או מסלול "24/7", שמשיג לכם ראש שקט 365 ימים בשנה.

מוזמנים ליצור עימנו קשר לשם קבלת ייעוץ לגבי המסלול המתאים לכם ביותר והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *