שירותי מזכירות

משרדונת מספקת שירותי מזכירות במיקור חוץ – מודל מנצח!

משרדונת עוזרת בניהול עסק – כל סוג וגודל של עסק

יש כל כך הרבה משימות שצריך לבצע ושכל הזמן ממשיכות להיכנס ולהצטבר. אלו משימות אדמיניסטרטיביות, תפעוליות, טכניות וכמובן חשובות לניהול תקין ואפקטיבי של העסק – אבל עבור כל כך הרבה מנהלים וארגונים אלו אותן משימות שלא מרפות ולא מאפשרות לעסוק בעבודה האמיתית ובהצמחת העסק.

פתרונות במיקור חוץ

לא לכל עסק יש תקציב, מקום או משאבים אחרים לשירותי מזכירות בהעסקה ישירה ובמשרה מלאה – וזה יוצר בעיה עבור מנהלים ועסקים רבים. שירותי מזכירות חיצוניים, במיקור חוץ, דרך שירותי המשרד המקצועיים של חברת משרדונת הם התשובה ופתרון סופר יעיל לכל סוגי העסקים והארגונים.

פתרונות מודרניים לעסקים קטנים ובינוניים

עסקים שזקוקים נואשות לגורם מקצועי שיטפל בכל מה שנכלל תחת שירותי מזכירות אבל שאין להם תקציב להעסקה ישירה של מזכירה במשרה מלאה שתשב במשרד במשך כל יום העבודה, או שאין להם צורך במזכירה במשרה מלאה.

כל השירותים האדמיניסטרטיביים שאתם צריכים!

שירותי מזכירות חיצוניים מבית משרדונת מספקים לעסקים קטנים ובינוניים מענה מושלם, אפקטיבי ונגיש מאוד לצורך המהותי בביצוע משימות מזכירות ואדמיניסטרציה, מה שמשאיר לעובדים ולמנהלים את הזמן הדרוש להם לעשות את עבודתם העיקרית ולקדם את הצלחת העסק.

יעילות

שירותי מזכירות במיקור חוץ הוא שירות כל כך יעיל ומתבקש במציאות הטכנולוגית והעסקית של ימינו, שלא פלא שיותר ויותר עסקים מצטרפים אליו ונהנים משירות מזכירה במיקור חוץ. השירות כולל מגוון רחב של שירותים, זמינות מעולה של המזכירה האישית שלכם ומסלולי תמחור בהתאם למה שאתם צריכים בפועל.

ניהול לו"ז וסדר יום

עבור מנהלים, עובדים והעסק כולו: תיאום פגישות, הזמנת נסיעות וטיסות, תיאומי לו"ז יעילים, הזמנת מלונות, תזכורות וכיוצא באלו.

מענה אנושי לשיחות טלפון

ופניות למנהלים או לעסק עצמו, כולל אלמנטים של ניהול קשרי לקוחות, שיווק, קבלת פניות וכן הלאה.

שירותי מזכירות לאדמיניסטרציה ומש"א

הפקת מסמכים, ניהול מסמכים ותיעוד עסקי, הפקת הצעות מחיר, תיקי עובדים, הזמנות רכש שונות, הקלדה אלקטרונית, התקשרויות מול גורמים שונים הקשורים לעסק, העברת נתוני שכר, ניהול הזמנות ועוד.

ניהול חשבונות בסיסי וגבייה מלקוחות

רישום הכנסות והוצאות, שיחות גבייה מלקוחות, הפקת מסמכים חשבונאיים, התנהלות מול בנקים וגורמים פיננסיים, הכנת תשלומים וכיוצא באלו.

שקט נפשי

היופי בשירותי מזכירות במיקור חוץ מבית משרדונת הוא שאתם בוחרים אלו שירותים ומרכיבים אתם צריכים, אתם משלמים רק על מה שאתם באמת זקוקים לו, מקבלים תוצאות והכל בשירות איכותי, מקצועי ומדויק דרך מזכירה חיצונית אישית העובדת איתכם באופן קבוע ומכירה את העסק ואת צרכיו השוטפים. שירותי מזכירות חיצוניים גם חוסכים לכם כסף, גם משחררים לכם זמן יקר לדברים החשובים וגם סוגרים את כל הפינות הרלוונטיות בהקשר לעבודות מזכירות ואדמיניסטרציה.

למרבה המזל, הטכנולוגיה כיום מאפשרת לקבל שירותים אדמיניסטרטיביים מקצועיים, יעילים ומותאמים אישית גם מרחוק ובלי הצורך שהמזכירה תשב אצלכם במשרד, בלי העסקה ישירה ומלאה, ללא עלויות מעביד אבל בהחלט עם מענה מלא לכל הצרכים שלכם.

שאלות ותשובות

כמה עולים שירותי מזכירות חיצוניים?

כאמור, העלות משתנה בהתאם להיקף וכמות שירותי מזכירות שאתם זקוקים להם. ככל שאתם צריכים את המזכירה האישית החיצונית שלכם יותר זמן ועבור יותר משימות מורכבות, כך העלות החודשית תהיה גבוהה יותר. אבל חשוב לזכור שבכל מקרה זהו שירות במיקור חוץ, כך שאין לכם עלויות העסקה ישירות והמזכירה לא יושבת אצלכם במשרד אלא מספקת את כל השירותים מרחוק – מה שחוסך עוד כסף לעסק. זהו שירות זול ונגיש יותר מהעסקת מזכירה במשרה מלאה או חלקית, מבלי להתפשר כלל על איכות השירות!

למה כדאי לעבוד עם מזכירה במיקור חוץ?

שירותי מזכירות חיצוניים מאפשרים ליהנות מכל היתרונות של מזכירה אישית וצמודה, אך בלי העלויות הנוספות של עלויות מעביד ותפיסת עוד עמדת עבודה במשרד. זה ממש "ללכת עם ולהרגיש בלי". הטכנולוגיה הזמינה היום של תוכנות משרדיות, סמארטפונים, אינטרנט ושאר אמצעים דיגיטליים מאפשרים באמת ובתמים לקבל שירותי מזכירות מעולים, מהירים וסופר יעילים, מכל מקום בעולם וממש כמו שהמזכירה יושבת בחדר לידכם.

מדוע עבודת המזכירות קריטית לעסק?

שירותי מזכירות קריטיים כי הם מטפלים בכל המשימות השוטפות הקיימות עם ניהול והפעלת עסק, אך כאשר גורם מקצועי מבצע אותן – וזה משחרר את המנהלים והעובדים לעשות את העבודה הקשורה לפעילות העסק והצמחתו, מבלי להתעסק בלוגיסטיקה ואדמיניסטרציה המעכבות את ההתקדמות העסקית.

מה חשוב בבחירת שירותי מזכירות?

שירותי מזכירות חיצוניים מחייבים כמה פרמטרים שעליהם אי אפשר להתפשר כדי שהשירות יהיה איכותי, מדויק ובאמת ייתן לכם מענה מלא לצרכים של העסק ושלכם כמנהלים – ועל כל אלו שירותי המשרד החיצוניים של משרדונת עונים באופן מושלם. אמינות, זמינות, מקצועיות, יכולת ביצוע, גמישות, יצירתיות ודיוק בפרטים ושירותיות.

לקוחות מרוצים