קטגוריות
Uncategorized

רשימת הציוד שכל משרד חדש צריך

אף משרד אינו שלם ללא ציוד משרדי הכרחי. זה נכון גם לעסקים קטנים ומבטיחים, משרדים ביתיים ובוודאי שלארגונים גדולים. אחת ולתמיד, החלטנו לעשות סדר ולהציג בפניכם, בחגיגיות רבה, את רשימת הציוד הנדרשת כמעט לכל משרד בשנת 2021. הנה היא לפניכם.

כלי כתיבה

עטים, מרקרים ואפילו עפרונות, מחדדים ומחקים יכסו את כל צרכי הכתיבה המשרדיים. תוכלו לכתוב איתם הערות, לבטל אותם, להדגיש או למחוק, אך זכרו דבר אחד – הם כנראה יהיו החברים הכי טובים שלכם במקום העבודה. כן, כן, גם בעידן בו מחשבים משתלטים על העולם.

שדכנות ועוד

לא, אנחנו לא מתכתבים לשידוך מהסוג המסורתי, אלא למלאכת ההידוק החשובה! מהדק, סיכות וגומיות כולם משרתים את אותה מטרה: לשמור על קבוצת דפים מהודקת יחד.

מגרסת נייר

המגרסה משמשת אמנם בעיקר להשמדת מסמכים רגישים במשרד, אך היא שימושית ביותר גם כדי להיפטר מפסולת נייר.

קלסרים ותיקיות

מה העולם המשרדי יעשה ללא קלסרים ותיקיות? כנראה שלא הרבה. שני הנחמדים הללו, על צבעיהם וגודליהם השונים, משמשים לאחסון מסמכים חשובים בצורה מסודרת. כדי ליצור מראה הרמוני במשרד, העדיפו לבחור תיקיות וקלסרים בצבעים ניטרליים (לבן, שחור וכדומה) או בצבעי המותג שלכם.

מחשבים, מחשבים ועוד כמה מחשבים

אין משרד שיכול לתפקד בעידן החדש ללא מחשבים צמודים באינפוזיה עובדים. אם העובדים יוצאים להרבה פגישות חוץ או זקוקים למחשב שלהם גם מחוץ למשרד, תוכלו לשלב בין מחשבים נייחים לניידים, או פשוט לבחור במסך איכותי אליו יוכלו לחבר את המחשב הנייד.

מדפסת

תנו לנו לנחש: מדי יום אתם צריכים להדפיס לא מעט מסמכים. היום המדפסות התפתחו מאוד, והן מציעות לא רק אפשרויות הדפסה של שחור לבן או צבעוני, אלא שחלקן הן מדפסות משולבות המצוידות גם בתכונות סריקה, העתקה או הדפסה אלחוטית מהנייד.

פס רחב ו- Wi-Fi

בעידן המודרני, אם רוצים שדברים יעבדו טוב – חייבים להוסיף להם את מגע הקסם של ה-WI FI  וחיבור האינטרנט המהיר. אל תתפשרו בעניין הזה. ככל שרשת המחשבים שלכם גדולה יותר וצרכי האינטרנט שלכם עולים, ובהתאם לצורך כמובן, ציידו את חלל המשרד ברשת אלחוטית טובה, חזקה ועמידה. זה חשוב מאוד!

אחסון חיצוני – USB וחבריו

בהתאם לצורך, העדיפו תמיד לגבות חומרים רגישים ולהבטיח שגם מקרה בו המחשב חלילה יקרוס והמידע שבו יאבד, יהיה לכם גיבוי בצורת כוננים חיצוניים. תוכלו לחבר אותם בקלות למחשב ולהעביר נתונים במהירות בעת הצורך.

טלפוניה, גבירותי ורבותי!

למרות שהמילה הזו נראית כאילו היא לקוחה מהמאה הקודמת, מערכת טלפונים פנימית בבית העסק, ובוודאי אם יש בו עשרות עובדים, היא חשובה מאין כמוה. מערכת הטלפוניה הפנימית שלכם תדע לנווט בין מספר קווים והיא מצוינת בעיקר לעובדים המעוניינים שלא לבצע שיחות ארוכות מהנייד, שכן מהטלפון הנייח, אין מה לומר, זה הרבה יותר נוח וללא קרינה מסוכנת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *