קטגוריות
Uncategorized

עיצוב משרד מודרני – איך עושים את זה נכון?

יכול להיות שאתם יודעים בדיוק כיצד המשרד החדש שלכם ייראה וייתכן, באותה מידה, שאתם לגמרי המומים אל מול שלל האפשרויות, הסגנונות ודרכי העיצוב של עיצוב משרדיםבעידן המודרני. אם אתם רוצים לשדרג את מראה המשרד, להעניק לו טאצ' מודרני ולגרום לכל מי שנכנס לרגע וגם למי ששוהה בו שעות ארוכות ליהנות משהייה בו, הנה כמה טיפים מועילים שיסייעו לכם להכין את המשרד לעידן החדש – יצירתי יותר, ייחודי יותר, מעניין ונוח הרבה יותר.

פתחו את החלל

לא משנה אם החלל העומד לרשותכם גדול מאוד או קטן באופן יחסי, אתם תמיד יכולים להפיק את המיטב ממנו באמצעות פרישה פתוחה יותר. לעתים הצעד הזה יהיה כרוך בהורדת מחיצות משרדיות, סידור מחודש של פרישת השולחן או פירוק של קוביות עבודה בודדות, אך התוצאה תהיה לגמרי משתלמת. לא רק שחללים פתוחים מציעים עיצוב משרדים מרווח יותר ונעים יותר ומקנים תחושה של גודל לחלל, אלא שכך אתם תורמים לאווירה של שיתוף פעולה בין העובדים. כשהחלל פתוח ואין מחיצות, כוח העבודה נעשה יעיל יותר והעובדים, כך על פי מחקרים, מרגישים שיש להם מרחב מקצועי מצוין שמאפשר להם לעבוד כצוות.

הכניסו יותר אור

אין דרך טובה יותר לשדרג את המשרד מאשר להאיר את החלל ולהוסיף בו נקודות אור רבות יותר – וזה גם הוכח מחקרית: אור טבעי גורם לאנשים להיות מאושרים ופרודוקטיביים יותר, מה שיכול להועיל מאוד כשרוצים לבנות כוח עבודה יעיל. כדי לתרום לתחושת האור ולהוסיף גם אור בפועל, התחילו משימוש בגוונים מזמינים, בהירים וכאלה שמגדילים ומוסיפים אור בחלל. לאחר מכן חשבו כיצד ניתן לנצל את האור הטבעי שבחוץ לטובת התאורה המשרדית – יותר חלונות, עיצוב מחודש כך שחללי הישיבה יהיו בסמוך למקור הטבעי וכדומה. לבסוף תוכלו לשבץ גופי תאורה חסכוניים שיאירו באופן פונקציונלי על החלל כולו וגם תאורת אווירה, המאירה על אזורים ספציפיים.

צרו מרחבי יצירה פרטיים

רוב חללי המשרדים המודרניים היום הם הרבה יותר מאשר "סתם" חדר עם שולחנות ומחשבים. כיום, כשסביבת העבודה השתנתה, מנהלים מבינים את הצורך שיש לעובדים להתנתק מפעם לפעם מהסביבה המשרדית, להיטען מחדש ולשהות במרחב אחר שיאפשר למחשבות היצירתיות את החרות לזרום. הקמת מרחבים שקטים כאלה לא משמשת רק כלוקיישן בו העובדים אוכלים צהרים או נרגעים עם כוס קפה, הם לגמרי יכולים להעלות את הפרודוקטיביות ולסייע להם להיות עובדים טובים ורעננים יותר. והחלק המהנה ביותר – אפשר לעצב אותם באינספור דרכים יצירתיות. שלא כמו המשרד הראשי שלעתים קרובות צריך להיות בעל מראה רשמי, החללים הללו יכולים להיות כיפיים, צבעוניים ויצירתיים ככל האפשר.

מיתוג המשרד

כשמדובר בעסקים, מיתוג הוא המפתח. משרדים מודרניים רבים מוסיפים את המיתוג האישי שלהם ברחבי חלל העבודה, באמצעות שימוש בפלטת הצבעים העיקרית של המשרד. באופן זה מתווסף עניין ויזואלי לאזור כולו, וזה יכול להיות פתרון נהדר כדי להוסיף אטרקטיביות ועיצוב חדשני למשרד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *