ניקיון משרדים

מספקים לכם סביבת עבודה נקייה ונעימה!

לחברת משרדונת כל המשאבים והניסיון הדרושים

כדי לספק לכם בדיוק את שירותי ניקיון המשרדים שאתם זקוקים להם – כחלק מתפיסת עולם של יצירת סביבות עבודה איכותיות, נעימות ומקדמות תפוקה ויעילות, והניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהגשמת מטרה זו עבור מגזר העסקים בישראל.

ביצועים מוכחים בשטח

מספקים לכם ראש שקט לגבי שירותי ניקיון משרדים, תוך תכנון, ארגון, ביצוע בשטח ושיפור מתמיד של שירותי ניקיון המשרד שלכם. החוזקות שלנו נמצאות בשילוב המנצח של מקצועיות חסרת פשרות ואחריות של ספק שירותי ניקיון משרדים גדול ומנוסה, יחד עם המחויבות של מפעיל מקומי בעסק שלכם.

פתרונות מודרניים, ברי קיימא ומותאמים אישית בשירותי ניקיון מקצועיים

חברת משרדונת קמה כדי לספק לעסקים מכל הסוגים והגדלים שירותי משרד חיצוניים אשר מקדמים סביבת עבדוה יעילה, נעימה ופרודוקטיבית וכדי לאפשר למנהלים ועובדים להתרכז בעבודה ובצמיחה ולא בלוגיסטיקה, בירוקרטיה ואדמיניסטרציה – וזה כולל בתוכו כמובן גם שירות ניקיון משרדים. משרד נקי, אסתטי ומזמין הוא תנאי ראשון לסביבת עבודה שנעים לשהות בה ולעובדים מרוצים המרגישים שמשקיעים בהם.

שירות 24/7

אנו ספק שירותי ניקיון משרד מוביל לעסקים קטנים ובינוניים, בדגש על אזור ירושלים והמרכז, עם מערך שירותי ניקיון מקיף ומלא המיושם בשטח באופן מודרני, חכם, בר קיימא ומותאם אישית בדיוק לצרכים הספציפיים של העסק שלכם. אנו מנקים משרדים של ארגונים ועסקים בסקטורים שונים ויודעים לתת מענה אופטימאלי לדרישות הפרטניות והמיוחדות שלכם, עם הקפדה חסרת פשרות על מקצועיות, דיוק ואמינות.

מגוון רחב של שירותי ניקיון

שירותי ניקיון למשרדים שלנו מגיעים בכמה חבילות אפשריות לבחירתכם, משירותי ניקיון יומיומיים או תקופתיים במסלול מנוי ועד שירותים מיוחדים לפרויקטים מורכבים כמו ניקוי חלונות חיצוני ופנימי (כולל במשרדים בקומות גבוהות) וכיוצא באלו. שירותי הניקיון הנפוצים והעיקריים שאנו מספקים ללקוחותינו כוללים למשל

משרד קלאסי

ניקיון שגרתי של סביבת העבודה – הסביבה המשרדית, חדרי שירותים, מטבח, ניקיון פינות קפה, חדרי ישיבות וכו'.

מקום עבודה רגיש

ניקיון משרדים וסביבות עבודה במיקומים רגישים כמו מוסדות רפואיים, חדרים נקיים, מעבדות וכדומה.

ניקיון חיצוני

ניקיון חלונות מקצועי של כל סוגי החלונות והחזיתות, כולל עבודות ניקיון בגובה ועל סמך ציוד מקצועי ייעודי.

שירותי ניקיון נוספים

שירותי ניקיון ותחזוקה לרצפות

ניקיון עמוק ואיכותי עם ציוד וחומרים מתאימים, הברקה ועוד מגון שירותי רצפות.

פינוי פסולת

ניקיון משרדים אחרי פינוי האתר או לפני כניסה למשרדים חדשים.

תחזוקה ושירות

אנו מיישמים שיטות מתקדמות וחכמות של בקרת ביצועים ויישום שירותי ניקיון משרדים, כיד לוודא שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר ושאנו כספק שירות נמצאים תמיד בחזית מבחינת חומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה, טכניקות ניקוי, ציוד לעבודה יעילה ומהירה יותר וטכנולוגיות ניטור וניקוי סביבות עבודה שונות.

שאלות ותשובות – שירותי ניקיון משרדים במיקור חוץ

מה כולל שירות ניקיון משרדים?

בפועל, שירות ניקיון משרדים מבית חברת משרדונת לשירותי משרד במיקור חוץ כולל את כל צרכי הניקיון שאתם זקוקים להם ושאותם אתם דורשים עבור המשרד וסביבת העבודה האופטימאלית שאתם רוצים לייצר. השירות כולל שירותים בסיסיים ויומיומיים כמו ניקיון קבוע של אזור המשרד בו העובדים שוהים ועובדים וניקוי חדרי שירותים וכמו כן אנו מציעים לכם מגוון רחב של שירותי ניקיון נוספים בהתאמה אישית מלאה עבורכם – ניקיון מטבחונים במשרדים, ניקוי יסודי של חדרי ישיבות, ניקוי חלונות, ניקוי חדרים נקיים ומעבדות ופרויקטים מורכבים וגדולים של ניקיון סביבות עבודה ועסקים. את השירותים אתם יכולים לקבל באופן חד פעמי או במסלולי מנוי תקופתיים, באופן יומיומי וקבוע או אחת לשבוע או במרווחי זמן אחרים לפי התקציב והצרכים שלכם, במהלך יום העבודה או דווקא ניקיון משרדים בערב כאשר המשרדים ריקים – הכל בהתאמה אישית מלאה, בשקיפות ותוך שיח איתכם על מה שאתם צריכים ורוצים לקבל.

כיצד לבחור חברה לניקיון משרדים?

ראשית על ספק שירותי ניקיון משרדים וסביבות עבודה להחזיק ברישיון קבלן ניקיון מטעם משרד הכלכלה, כך נדרש לפי הגדרות החוק הישראלי. שנית, שירותי הניקיון הם חלק מהותי מיצירה ושמירה של סביבת עבודה נעימה ואיכותית, לכן אתם צריכים לבחור ספק שירות המביא לכל פרויקט, לקוח ומשרד אמינות, דיוק, מקצועיות ועמידה בדרישות ובלוחות הזמנים. כל אלו מספקים לכם גם משרד נקי ומזמין וגם ראש שקט שאתם ממש לא צריכים לדאוג או להתעסק בכל נושא הניקיון כי הוא מטופל באופן מושלם – מה שמשאיר לכם ולעובדים שלכם זמן ופנאי לעשות את העבודה ולקדם את העסק קדימה. בנוסף, מכיוון שניקיון היא עדיין פעולה המבוצעת ברובה ע"י אנשים, אנו מעסיקים עובדים איכותיים ומקדמים באופן פעיל את המחויבות ואת איכות העבודה שלהם.

באילו חומרים אתם משתמשים לניקיון המשרד?

אנו בחטיבת שירותי ניקיון משרדים בחברת משרדונת מבינים את גודל השעה ואת חשיבות ההגנה על הסביבה, לכן בכל פרויקט ולקוח של שירותי הניקיון שלנו אנו עושים שימוש אך ורק בחומרי ניקוי וכימיקלים ידידותיים לסביבה ולאדם, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר ולאישורים של גורמי הרגולציה הרלוונטיים. היום, עם טכנולוגיות הניקיון והחומרים הזמינים בתעשייה, שירותי ניקיון משרד ירוקים הם ממש לא סתם סיסמא אלא אפשרות ריאלית וזמינה בהחלט, ואנו מקפידים על כך במיוחד – לטובת הסביבה, עובדי הניקיון שלנו והעובדים שלכם במשרד.

מה עלות שירותי ניקיון משרד?

העלות נקבעת כמובן לפי היקף וכמות שירותי ניקיון משרדים שאתם זקוקים להם, משרד קטן הזקוק לניקיון אחת לשבוע יהיה זול יותר לעומת קומת משרדים שלמה הדורשת ניקיון מקיף בכל יום עבודה. כל המסלולים שלנו מתומחרים באופן אטרקטיבי ביחס לשוק ובכל מקרה אתם מקבלים שירות מעולה וחסר פשרות בעלויות נמוכות יותר לעומת העסקה ישירה של מנקה או צוות ניקיון.

לקוחות מרוצים